Oferta
Konsultacja psychologiczna
ma na celu zdiagnozowanie problemu oraz pomoc w najskuteczniejszej metodzie radzenia sobie z problemem.

Terapia indywidualna
ma na celu zlikwidowanie psychicznego bólu i zmierza do zmiany w sposobie spostrzegania, a tym samym do zmiany zachowań. Dzięki temu pacjent lepiej radzi sobie z zaistniałym problemem, wyznaczając wyższą jakość swego życia.

Terapia par
adresowana jest do tych par, które przeżywają kryzys w swym związku. Celem terapii jest zlikwidowanie przyczyn konfliktu z korzyścią dla obojga partnerów oraz zwiększenie satysfakcji w codziennym byciu razem.

Terapia rodzinna
opiera się na założeniu, iż rodzina tworzy całość, złożony system oddziaływań. Adresowana jest do rodzin, w których została zakłócona harmonia: wzajemnej komunikacji, zrozumienia motywów postępowania.

Wizyta w domu pacjenta

Terapia grupowa
poprzez kontakt z większą liczbą uczestników o podobnej specyfice problemów, uczestnicy terapii grupowej analizują swoje problemy oraz istotne aspekty swego życia. Celem terapii jest uzyskanie poczucia bezpieczeństwa, w którym można badać swoje prawdziwe emocje, rozpoznanie schematów komunikowania się, odzyskanie wiary we własne możliwości w rozwiązanie problemu, wzajemna życzliwość i akceptacja.

Badania psychologiczne (kliknij, aby zobaczyć więcej)

88-100 Inowrocław
ul. Lipowa 48c

Gabinet czynny pn, śr 17.00-20.00, wt., czw.-16.00-20.00
Rejestracja: tel. 661-221-415
Napisz: katarzyna.mroz@onet.pl
lub skorzystaj z formularza

Telefon do psychologa:
copyright 2012 Gabinet Spectrum : Wszelkie prawa zastrzeżone
projektowanie stron internetowych: www.studioproffi.pl